Newslettery

Newsletter to forma biuletynu rozsyłanego za pomocną poczty elektronicznej, który na bieżąco informuje klientów o nowościach i promocjach w ofercie danej firmy. Wykorzystuje permission marketing, czyli marketing za pozwoleniem, dzięki czemu dociera do odbiorców z założenia nim zainteresowanych. Stanowi narzędzie kampanii e-mail marketingowej, które pozwala zbudować długotrwałą relację z klientem, opartą na lojalności konsumenckiej. Ponadto umożliwia tworzenie wiadomości o spersonalizowanym charakterze i treści odpowiadających na potrzeby odbiorców.

Newsletter jest jednym z najefektywniejszych sposobów komunikacji marketingowej. Specjaliści Panoramy Firm zajmują się jego tworzeniem od początku do końca. W ramach naszych usług:

  • tworzymy atrakcyjne szablony graficzne,
  • pomagamy w doborze odpowiedniej treści,
  • dbamy o odpowiednią częstotliwość jego przesyłania.

Newslettery tworzymy w oparciu o wyselekcjonowane bazy klientów, zawierające informacje, takie jak np.: imię i nazwisko, wiek, adres e-mail, miejsce zamieszkania, stan cywilny czy zawód. W trakcie trwania akcji mailingowych są one uzupełniane o dodatkowe dane na temat poziomu zainteresowania klienta daną ofertą, jego skłonnością do klikania w maile oraz aktywnością po ich otwarciu. Analiza tych zachowań umożliwia nieustanne zwiększanie skuteczności kampanii.