Bazy danych Panoramy Firm – B2B i B2C

Bazy danych Panoramy Firm to elektroniczne zbiory informacji na temat konsumentów oraz przedsiębiorców i firm z praktycznie każdego sektora gospodarki. Znajdujące się wewnątrz nich rekordy posortowane są według różnych kategorii, takich jak np. dane personalne, region geograficzny, numer telefonu czy adres e-mail. Umożliwiają szybkie filtrowanie informacji, wykorzystywanych do celów marketingowych. Bazy danych firm B2B i B2C zapisywane są m.in. w Excelu oraz pliku tekstowym txt czy csv. Istnieje również możliwość przekazania ich klientowi za pomocą protokołu komunikacyjnego FTP – File Transfer Protocol lub w formacie obsługiwanym przez Access, czyli program do tworzenia bazy danych klientów.

Baza danych firm – jak ją uzyskać?

Jeżeli interesuje Państwa zakup bazy danych o firmach lub klientach indywidualnych, zapraszamy do kontaktu. Mogą to Państwo zrobić:

Na drodze kontaktu klienta z naszym specjalistą, doprecyzowywane są kryteria wyboru bazy danych. Jeżeli obie strony zaakceptują ilość wygenerowanych rekordów oraz ich wycenę, klient otrzymuje do podpisania umowę. Po odesłaniu zaakceptowanej umowy w ciągu 3 dni roboczych baza B2B lub B2C przekazywana jest klientowi w dowolnej, wybranej przez niego formie. W ciągu kolejnych 5 dni roboczych wystawiana jest faktura z 14-dniowym terminem płatności.

Baza kontaktów biznesowych

Oferujemy Państwu dostęp do bazy kontaktów biznesowych (B2B), która zawiera informacje na temat 3,2 mln firm. Dzięki danym w niej zawartym mogą Państwo przeanalizować zachowania przedsiębiorców, należących zarówno do grupy odbiorców, jak i konkurencji Państwa działalności oraz prowadzić skuteczne akcje marketingowe i sprzedażowe. W ramach naszych usług tworzymy internetowe bazy firm polskich, należących do różnych branż i gałęzi gospodarczych.

Wśród nich znajdują się m.in.:

  • baza firm budowlanych,
  • baza firm produkcyjnych,
  • baza firm transportowych,
  • baza firm eventowych,
  • baza firm IT.

Wszystkie oferowane przez nas zbiory kontaktów biznesowych są nieustannie aktualizowane i czyszczone z nieaktywnych numerów telefonów oraz błędnych adresów e-mail. Każda baza firm i przedsiębiorców, która trafia do klienta, jest posegmentowana na podstawie nawet 100 różnych cech.

Bazy danych B2C

Oferowane przez nas bazy danych B2C to podstawa marketingu bezpośredniego. Składają się nie tylko z danych personalnych i demograficznych, ale i z informacji dotyczących potrzeb, preferencji zakupowych czy zamożności klientów indywidualnych. W ich skład wchodzą m.in. bazy telefonów komórkowych i stacjonarnych oraz zbiory danych adresowych. Rekordy te umożliwiają trafne targetowanie kampanii telemarketingowych, e-mailingowych, SMS marketingowych i wysyłek pocztowych. Tworzone są w zgodzie z wymogami RODO i podlegają cyklicznej weryfikacji aktualności.