Bazy do faksmailingu

Bazy do faksmailingu usprawniają pracę działu handlowego w zakresie przesyłania ofert handlowych, potwierdzania przyjęć zamówień, przeprowadzania ankiet i badania rynku. Dzięki wewnętrznej segmentacji ułatwiają dotarcie do danych na temat poszczególnych grup odbiorców oraz ich analizowanie. Stanowią niedoceniane źródło informacji pozwalające na ekspresowy kontakt z klientem i tworzenie skutecznych kampanii marketingowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty baz faxmalingowych Panoramy Firm. Zbiory te składają się z kontaktów biznesowych, wyselekcjonowanych na podstawie informacji dotyczących określonej przez Państwa grupy docelowej. Pragniemy przy tym zaznaczyć, że w naszej bazie znajdują się dane dotyczące ponad 3,2 milionów firm z najróżniejszych branż.

Zalety kampanii faksowych

Kampanie faksowe to nadal jedne z najskuteczniejszych akcji marketingowych. Umożliwiają bezpośredni kontakt z wieloma odbiorcami w krótkim czasie, a ponadto znajdują zastosowanie w praktycznie każdym sektorze biznesowym. Wiadomości wysyłane faksem wyróżniają się wysoką odczytywalnością, ponieważ z góry uznawane są za ważne, dzięki czemu odbiorca poświęca im większą uwagę. Tworzone w ramach akcji marketingowych wykorzystują efekt zaskoczenia. Co więcej, pozwalają na zastosowanie metody personalizacji, która sprawdza się również podczas kampanii tworzonych w oparciu o bazy mailingowe. Kolejną zaletą faksmailingu jest także jego niski koszt, który wynika z prawidłowego targetowania, maksymalizującego szansę na skierowanie oferty do klientów potencjalnie nią zainteresowanych.