Kompleksowa obsługa akcji e-mailingowych

E-mailing to jedna z najpopularniejszych form marketingu bezpośredniego i najskuteczniejsze działanie reklamowe w internecie. W prosty sposób pozwala dotrzeć do sprecyzowanej grupy docelowej – obecnych lub potencjalnych klientów. Dzięki nam możesz dotrzeć do ponad 3 mln osób i firm (800 tys. firm i ponad 2 mln konsumentów ).

98% Internautów posiada pocztę elektroniczną, natomiast 70% internautów deklaruje, że codziennie korzysta z maila. E-mailing pozwala dotrzeć do wybranej grupy potencjalnych klientów z komunikatem reklamowym, który pozwala na interakcję – przeniesienie klienta do sklepu internetowego lub strony internetowej ze szczegółami oferty. E-mailing jest uznawany za jeden z najskuteczniejszych i najszybciej działających kanałów komunikacji.

 

Jak zwiększamy skuteczność Twojego E-mailingu?

 • Wybór stosownej grupy docelowej – czyli zdefiniowanie do kogo powinien trafić przekaz reklamowy.

 

 • Kreacja e-mailingu, czyli przekaz reklamowy – jego treść i wygląd, to one warunkują, że mail zostanie w ogóle odczytany i skłoni odbiorcę do działania. Panorama Firm przygotuje kreację na zlecenie Klienta zgodnie z otrzymanymi wytycznymi lub zrealizujemy kampanie na podstawie materiałów dostarczonych przez Klienta.

 

 • Maile będą trafiać do głównej skrzynki odbiorczej maili, max. 2 w ciągu dnia to oznacza wyższą otwieralność maili, czyli skuteczność kampanii e-mailingowej.

 

 • Temat jest najważniejszy– chwytliwy, ale nieprzerysowany i nieirytujący, wpłynie na wzrost zainteresowania mailem. Nieograniczone możliwości e-mailingu przyczynią się do stworzenia idealnej wiadomości, która z pewnością nie trafi do kosza odbiorcy. Precyzyjnie określona grupa docelowa, przypuszczalnie zainteresowana daną ofertą, pomoże w uniknięciu potraktowania wiadomości jako SPAMu.

 

 • Personalny przekaz nadawcy sprawi, że wiadomość zostanie chętniej odczytania.

 

Oferta Panorama Firm

Oferujemy kompleksową realizację kampanii e-mailingowej.
Baza danych Panorama Firm umożliwia:

  • dobór bazy do wysyłki 
   w tym możliwość precyzyjnego doboru grupy docelowej poprzez kryteria targetowania, takie jak: Adres siedziby firmy, Miejsce zamieszkania, Płeć, Wiek, Wykształcenie, Branże działalności i Zainteresowania, Zawód .
  • Zapewniamy dotarcie do ponad 3 mln osób i firm (800 tys. firm i ponad 2 mln konsumentów )

 

 

 • przygotowanie kreacji (czyli przekazu reklamowego e-mailingu) przez Panorama Firm

 

 • realizacja wysyłki do wybranej grupy odbiorców

 

 

 • raport końcowy opisujący efekty kampanii