Nowo rejestrowane firmy w bazach danych. Jak pozyskać takie dane?

miasto danych

Bazy danych o firmach to marketingowy niezbędnik każdego przedsiębiorcy. Zawierają dane, które są niezbędne na niemal każdej płaszczyźnie działalności gospodarczej. Przede wszystkim znajdują się w nich informacje na temat obecnych i potencjalnych klientów niezbędnie do prowadzenia kampanii reklamowej – adresy i numery – potrzebne do marketingu pocztowego, e-mailingu, SMS marketingu i telemarketingu.

Bazy firm nowo zarejestrowanych pomagają lepiej spełniać oczekiwania klientów, ponieważ umożliwiają nawiązanie współpracy od początku istnienia firmy i tym samym dogłębne ich poznanie. Zatem nowo zarejestrowane firmy stanowią szczególną kategorię. Warto rozważyć włączenie do swoich zasobów pulę danych na ich temat. Dlaczego są wartościowe i czym właściwie są? Jak pozyskać dane na ich temat?

Potencjał zakupowy – wartościowi klienci

Nowo założone firmy to przedsiębiorcy, którzy dopiero rozpoczęli działalność. W ważnych pierwszych dniach swojej obecności na rynku mają dużo większe potrzeby i wymagania niż firmy już ustabilizowane. Po pierwsze, bardzo często w tym okresie powstają ich siedziby – a biura potrzebują wyposażenia. Poza wyposażeniem nowe firmy nabywają jeszcze dużo innych produktów. W tym czasie gorączkowo poszukują także niezbędnych w działalności gospodarczej usług – chociażby specjalistycznego doradztwa z zakresu marketingu i prowadzenia działalności, ale także usług w sektorze bankowym i telekomunikacyjnym. To wszystko oznacza, że są to wartościowi klienci o wysokim potencjale zakupowym. Warto zatem pozyskać ich dane i już na wczesnym etapie ich działalności rozpocząć współpracę.

Jak pozyskać dane na temat nowych firm?

Dane o nowych firmach pochodzą z różnorakich źródeł. Zbieranie ich jest czasochłonne, ale efekt niezwykle wartościowy. Nasza firma w celu skompletowania jakościowej listy nowych podmiotów na rynku zbiera dane z GUS-u, REGON-u, CEIDG oraz KRS-u. Dane te zawierają istotne informacje: numery podatkowe, nazwy, adresy, telefony, rodzaj działalności, formę prawną. Skąd ma pozyskać dane nowo rejestrowanych firm inny przedsiębiorca? Może je nabyć od odpowiedniego sprzedawcy. Do naszej oferty dodajemy miesięcznie 25 000 firm; kompletujemy dane z dokładnością i doświadczeniem, więc nasze bazy są najwyższej jakości.

Nie trać więcej czasu!

Podpowiemy ci jakie rozwiązania dobrać abyś docierał do odpowiednich osób decyzyjnych.

Chcę się skonsultować