Czy można kupić bazę mailingową? Jak to zrobić?

email

Narzędzie, bez którego marketing bezpośredni w XXI wieku nie ma racji bytu – bazy mailingowe. Czym są i do czego służą? Bazy mailingowe to swoiste listy potencjalnych odbiorców ofert oraz nabywców usług i produktów. Dzięki nim przedsiębiorca jest w stanie dotrzeć do swoich obecnych i potencjalnych klientów. Bez większego wysiłku można dostarczyć im informacje o promocjach, nowych towarach, a także katalogi produktów i usług.

Taki marketing jest szybki, skuteczny i dopasowany – jeżeli tylko firma zajmująca się sprzedażą baz adresów e-mail oferuje sprecyzowaną grupę docelową. Jest zatem oczywiste, dlaczego email marketing przebija w skuteczności reklamę display i media społecznościowe – i dlaczego w sektorach B2B i B2C 80% marketerów decyduje się właśnie na bazy mailingowe. Skąd je wziąć? Można ją stworzyć, jednak jest to zajęcie czasochłonne. Czy jest jakiś szybszy sposób na uzyskanie niezbędnej listy adresów? Oczywiście – bazę mailingową można kupić.

O czym należy pamiętać przed zakupem?

Adresy mailowe w bazie mailingowej muszą być zbierane w sposób legalny. To znaczy, że każdy odbiorca, wypełniając formularz subskrypcyjny, musi świadomie wyrazić zgodę, aby otrzymywać maile marketingowe. Nie warto inwestować w nielegalną bazę mailingową. Kupując bazę mailingową można zapytać, w jaki sposób baza została zebrana, a także poprosić o potwierdzenie adresów w modelu double opt-in i zweryfikować obecność nieaktywnych adresów. W naszej ofercie posiadamy tylko legalne bazy mailingowe.

Jak kupić odpowiednią bazę mailingową?

Należy zacząć od współpracy z odpowiednią firmą. Na rynku jest wiele podmiotów oferujących zakup bazy mailingowej – wystarczy kilka kliknięć w przeglądarce. Niestety, nie każda firma jest godna zaufania. Jest dobrym pomysłem prześledzenie strony sprzedawcy i upewnienie się, że baza mailingowa pochodzi z legalnych źródeł. Jeżeli firma jest godna zaufania, nie pozostaje nic innego niż przejście do zakładki z jej ofertą. W naszym sklepie zakup bazy danych możliwy jest na kilka sposobów: mogą Państwo uzupełnić formularz, zadzwonić lub wysłać maila.

Nie trać więcej czasu!

Podpowiemy ci jakie rozwiązania dobrać abyś docierał do odpowiednich osób decyzyjnych.

Chcę się skonsultować